Torwar w Warszawie to największa impreza ślubna, na której znaleźć można wszystko od wystroju salonu po ślubną suknię. Do tegorocznej edycji doszło w maju i odbywała się w pełnym reżimie bezpieczeństwa. Na targach pary młode mogły liczyć również na inspiracje i specjalne oferty od różnych dostawców.

Gałka lodów, torty i restauracje oraz eksperci ślubni – wszystko było objęte tym wyjątkowym wydarzeniem jakim jest organizowany co roku na Targowisku Torwar Ślubny. W czasie trwania największych Targów Ślubnych większość lokalnych usługodawców prezentowało swoje produkty i usługi dla przyszłych małżonków. Oprócz nich na Targach można było spotkać selekcjonerów kwiatów, fotografów, kamerzystów a także projektantów filmowych oraz florystów.

Na Targach Ślubnych pary młode miały szansę spotkać ekspertów, którzy mogli skutecznie pomóc dopasować idealny dekor do okazji. Wszyscy goście byli zachwyceni nowymi trendami i opcjami. Budowanie marzeń i planowanie doskonałego scenariusza uroczystości stało się bardziej interesujące dzięki udanej degustacji, bezpłatnym sesjom zdjęciowym oraz elementom przesiewania.

W Torwarze sami pary młode mogli wybrać co chcą do swojego ważnego dnia. Od pościeli do samochodu limuzyny, od rezerwacji hoteli po organizację hucznych sesji tanecznych – odpowiedzi na każde potrzeby były pod ręką. Pomysłowe dekoracje sal oraz innowacyjne techniki cateringu wzbudziły podziw gości oraz profesjonalną usługę spoza normy.

Targi Ślubne Torwaru to wspaniała okazja do zobaczenia ofert naszych najlepszych firm z branży ślubnej oraz spotkać się z dużymi markami branżowymi obecna na targach. Przede wszystkim jednak to jedenastodniowe wydarzenie oferujace parom młodym cale spektrum uslug ślubnych – od florystyki po dirigenta – aby ich najpiękniejszy dzień zawsze będzie dla nich jak sen speicjlnie skrojony po to, aby pasować do ich nastroju .

W dniach 15 do 17 lutego odbędą się w warszawskim Torwarze największe targi ślubne tego roku. Impreza jest doskonałą okazją do poznania najlepszych usługodawców oferujących różne produkty i usługi przydatne podczas przygotowań do ślubu.

Przez cały czas trwania imprezy stoiska będą zapełnione atrakcjami, takimi jak stoiska z fotografami, dekoratorami, szewcami, dobrymi krawcowymi, restauratorem strojów ślubnych i wieloma innymi usługodawcami z branży ślubnej. Podczas targów ślubnych można też spotkać cały szereg salonów mody ślubnej, oferujących mnogość stylizacji dla pary młodej.

Oprócz samych stoisk można spodziewać się wiele dodatkowych atrakcji. Wszyscy odwiedzający mogą skorzystać z licznych konsultantów ds. uroczystości ślubnych i porad, jak planować doskonale zorganizowane wesele w najdrobniejszych detalach. Organizatorzy przygotowali także serię seminariów i prelekcji dla odwiedzajacych targi.

Targom towarzyszyć będzie liczne oferty specjalne dla odwiedzajacych. Będzie to doskonała okazja na zrobienie zakupów produktów i usług potrzebnych na ślub w niższych cenach oraz kuponki rabatowe na kolejne usługi.

Na każdego gościa, czekać też będzie poczęstunek – bufet z pysznymi deserami i napojami swietnie się tu sprawdzi!

Jeśli więc szukasz dostawcy lub fachowca do twojej uroczystości, Torwar w Warszawie będzie świetnym miejscem na poszerzenie swojej wiedzy na temat ślubu i idealną okazją aby skorzystać ze specjalnych ofert!

Torwar w Warszawie to ogromne centrum targowe, które od kilku lat organizuje targi ślubne. To jedno z największych tego typu wydarzeń w kraju. Uczestniczą w nim zarówno renomowane marki, jak i lokalni producenci usług ślubnych.

Targi odbywają się raz w roku i pozwalają pannom młodym i ich rodzinom odnaleźć idealny ślub i przygotować go tak, aby upamiętnić ten szczególny dzień. Z pomocą najlepszych specjalistów można znaleźć piękny sukni ślubnej, wybrać prezenty dla gości lub zorganizować idealną uroczystość.

Targi są też doskonałym miejscem do poznania nowych trendów, tendencji i technik dekoracyjnych dla wesela oraz dowiedzenia się najnowszych ofert usługodawców ślubnych. Co roku na tarasach prezentują swoje usługi renomowane salony sukien ślubnych, fotografowie, którzy oferują piękne sesje ślubne lub profesjonaliści, którzy zmieniają salę weselną w prawdziwe dzieło sztuki.

Poza możliwością skorzystania z ofert rynkowych na targach ślubnych Torwaru można skorzystać z licznych atrakcji, które zostały specjalnie przygotowane dla narzeczonych. Uczestnicy mogli skosztować specjałów restauracji, bawić się przy dźwiękach orkiestry oraz oglądać shows taneczne.

Torwar Warszawa okazał się strzałem w dziesiątkę i stał się jednym z najbardziej udanych projektów tego centrum targowego. Wszystkie firmy mające udział w tym wydarzeniu maja co do siebie: panny młode były bardzo zadowolone ze świadczonych usług i innowacyjności targów. Ponadto idea targów ślubnych torwar sprawiła, że pary mogły planować swoje wesele od A do Z bez trudu i bez zbędnego stresu.

By admin